Вихідні з користю !!!!!

Хочете приємно відпочити з користю для себе? Запрошуємо вас на вихідні дні  15-17 серпня на базу відпочинку «Збурївський кут» .

Розміщення в комфортабельному готелі з усіма зручностями та повноцінним харчуванням, провести цікаву прогулянку на човні  по дніпровським плавнях.  А 16 серпня 2014 року прийняти участь в  одинадцятому фестивалі «Український кавун – солодке диво» в м. Гола Пристань.

На цьому святі ви зможете  придбати на виставці-ярмарку високоякісну сільськогосподарську та іншу продукцію, налагодити партнерські стосунки з товаровиробниками району, Херсонщини та інших регіонів України, взяти участь у фестивальних розвагах, позмагатися у конкурсах «Найбільше солодке диво» та «Краща експозиція виставки-ярмарку», приємно відпочити.

На Вас чекає безліч вражень, гостинність голопристанців, цікава концертно-ігрова програма, виставка-ярмарок, дегустація баштанної продукції, концертна програма за участі вокальних і хореографічних колективів та окремих виконавців, відзнаки фестивалю, подарунки від міської ради та спонсорів.

Початок фестивальних заходів — 16 серпня 2014 року о 9:00 на набережній м. Гола Пристань.

З повагою адміністрація «Збурї’вського кута»